تبلیغات
ورود لنگیا ممنوع - جمشیدیان:تهمت زنندگان را به خدا می سپارم/کادر پزشکی صلاح دانست مقابل دیناموکیف به میدان نروم
هافبک تیم استقلال گفت:همه این تهمت زنندگان را به خدا می سپارم و به عنوان یک بنده کوچک از آن بالایی می خواهم جوابشان را بدهد.

احمد جمشیدیان در گفت و گو با خبرنگار اوج درباره اینکه چرا در بازی دوستانه استقلال مقابل دیناموکیف به میدان نرفت اظهار داشت:

به دلیل آسیب دیدگی مختصری که داشتم کادر پزشکی صلاح دانست در این بازی به میدان نروم.البته قرار بود با توجه به اینکه تعداد نفراتمان کم بود،در صورت نیاز تیم بازی کنم اما خوشبختانه در نهایت نیازی نبود و تیم هم به پیروزی رسید.

وی درباره بحث هایی که پیرامون حضورش در ستاد منشور اخلاقی منتشر شده است عنوان کرد:من به حجت الاسلام علیپور ارادات خاصی دارم و او از من دعوت کرد تا دیدار دوستانه ای داشته باشیم.درباره مسائل مختلف هم در این جلسه صحبت شد.

جمشیدیان درباره شائبه هایی که درخصوص بازی نیمه نهایی جام حذفی سپاهان مقابل استقلال و از دست رفتن ضربه پنالتی مطرح شده گفت:

برخی حرف و حدیث ها در این باره به گوش خودم خورده است اما در این ماه و ایام عزیز از افرادی که چنین اتهاماتی را وارد می کنند می خواهم مردانه حرفشان را به صورت رو در رو بیان کنند.

اگر این اتفاق بیفتد به طور حتم من هم حرفهای زیادی برای گفتن دارم.همه این تهمت زنندگان را به خدا می سپارم و به عنوان یک بنده کوچک از آن بالایی می خواهم جوابشان را بدهد.

این مساله را با حجت الاسلام علیپور هم مطرح کردم و می دانم ایشان هم با قدرت به دنبال یافتن حقایق و واقعیت ها هستند.بنابراین در این دنیا و آن دنیا نگرانی ندارم و وجدانم راحت است.طبقه بندی: تیم استقلال، اخبار استقلال،

  • معانی
  • فور باکس
  • کارت شارژ همراه اول