تبلیغات
ورود لنگیا ممنوع - اکیر پور
تاریخ : جمعه 21 تیر 1392 | 12:45 ب.ظ | نویسنده : مهدی عزیزی
سیاوش اکبرپور هافبک تیم استقلال در خصوص اردوی تیم در کشور اوکراین، گفت وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سیاوش اکبرپور هافبک تیم استقلال در خصوص اردوی تیم در کشور اوکراین، گفت وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال داشت.
*اردوی استقلال در کیف اوکراین به پایان رسید. ارزیابی تان از این اردو چیست؟
به نظرم اردوی خوبی را سپری کردیم. کادرفنی، برنامه کاملی را برایمان ترتیب داده بودند تا بتوانیم با توجه به وضعیت ایده آل آب و هوایی اوکراین، تمرینات فشرده و خوبی را دنبال کنیم.
*یک بازی تدارکاتی هم داشتید که مقابل دیناموکیف انجام گرفت و توانستید با پیروزی آن را پشت سر بگذارید؟
به نظرم انجام بازی های تدارکاتی با تیمهای خوب و مطرح، به پیشرفت فوتبال ما کمک می کند. دیناموکیف هم یکی از تیمهای خوب اروپاست که در بازی مقابل ما هم، فوتبال خوبی را ارائه داد و لی توانستیم با یک بازی منطقی آنها را شکست دهیم البته که در چنین بازی هایی نتیجه مهم نیست و مهم این است که محک جدی خوردیم.
*در دقایق پایانی این بازی اخراج شدید؛ در این خصوص صحبت کنید؟
در نیمه اول یک کارت زرد گرفتم ولی اخراجم در نیمه دوم کمی سختیگرانه بود. فکر می کنم داور روی آن صحنه کمی عجله کرد وگرنه مشکل خاصی نبود.
*با خواست قلعه نویی مقابل دیناموکیف، در پست هافبک دفاعی به میدان رفتید؟
این نظر کادرفنی بود و من هم سعی کردم تا رضایت آنها را جلب کنم. من در پست هافبک هجومی زیاد بازی کرده ام ولی خوب این بار تجربه ای متفاوت داشتم چرا که باید از کارهای هجومی ام کم می کردم و به کار دفاعی روی می آوردم که از این حیث برایم تازگی داشت.
*نظرتان در مورد قرعه کشی لیگ و بازی در هفته اول مقابل گسترش فولاد چیست؟
گسترش فولاد یا هر تیم دیگری برای ما تفاوتی ندارد. ما امسال علاوه بر تلاش برای رسیدن به قهرمانی، باید از عنوان قهرمانی فصل قبل مان دفاع کنیم که با توجه به تیمی که بسته شده، به نظرم توانایی این مهم را داریم. حالا هم همه فکر و ذکرمان، روی این است که از همان بازی اول، فقط برای 3 امتیاز هر بازی به میدان برویم
طبقه بندی: اخبار استقلال، تیم استقلال،

  • معانی
  • فور باکس
  • کارت شارژ همراه اول