تبلیغات
ورود لنگیا ممنوع - نقل و انتقالات استقلال
تاریخ : جمعه 21 تیر 1392 | 12:38 ب.ظ | نویسنده : مهدی عزیزی

فصل نقل و انتقالات مدت زیادی است که شروع شده و تیم ها اقدام به یارگیری برای لیگ سیزدهم کرده اند. استقلال هم از این قائده مستثنی نبوده و با خرید چند بازیکن در حال ایجاد یک تیم قدرتمند است. در این مقاله به بازیکنانی که حضورشان در استقلال قطعی شده است اشاره میکنیم :

محمد مهدی نظری : مهاجم فصل گذشته فجر شهید سپاسی شیراز که فصل خوبی را با زردپوشان شیرازی گذراند ، از مدت ها قبل از گزینه های مد نظر قلعه نوعی برای لیگ سیزدهم بود. البته این انتقال با حرف و حدیث های زیادی مواجه شد چرا که بازی بد و عجیب نظری در بازی فصل قبل استقلال و فجر سپاسی این شایعه را بوجود آورد که نظری در ازای قرارداد با استقلال از روی عمد یک بازی ضعیف را از خود به نمایش گذاشته است. هرچند خود مهدی این موضوع را تکذیب کرده است. به هر حال جوان مستعدی همچون نظری میتواند به استقلال کمک فراوانی کند.

احمد جمشیدیان : از جمله بازیکنان مورد علاقه امیر قلعه نوعی که دو سال شاگرد این مربی در سپاهان بوده است ، احمد جمشیدیان نام دارد. جمشیدیان از جمله هافبک های خوب و باکیفیتی است که توانایی های خود را با انجام بازی های خوب در سپاهان ثابت کرده است و قطعا تجربه سال ها حضور او در لیگ قهرمانان آسیا میتواند به استقلال در راه کسب ستاره سوم کمک زیادی کند.

پژمان نوری : یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین بازیکنان ملوان در نزد هوادارانش ، بالاخره از این تیم ریشه دار شمالی جدا شد و به استقلال پیوست. نوری با تجربه که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس و الامارات را هم دارد با حاشیه هایی جالب به جمع آبی پوشان پیوست. درگیری های لفظی کاپیتان ملوان با "درودگر" مدیرعامل انزلی چی ها از عوامل جنجالی بودن انتقال نوری به استقلال بود. مطمئنا هواداران پرسپولیس هم چندان از انتقال بازیکن سابق خود به رقیب دیرینه راضی نخواهند بود.

محمد قاضی : یکی دیگر از پرسپولیسی هایی که فصل آینده در تیم استقلال توپ میزند ، محمد قاضی خواهد بود. مهاجمی شوت زن با قابلیت های فیزیکی بالا که تبحر خاصی هم در زدن ضربات سر دارد اما فصل قبل با پیراهن قرمز رقیب اصلا فصل خوبی را تجربه نکرد. البته با توجه به درخشش جالب توجهی که با ذوب آهن در لیگ برتر و آسیا داشت هنوز هم از اعتبار خاصی در فوتبال ایران برخوردار است. در کارنامه قاضی ، گلزنی برای تیم ملی ایران نیز دیده میشود.

فردین عابدینی : بازیکن سابق استقلال که در لیگ دهم زیر نظر مظلومی برای آبی ها بازی هم انجام داد ،  بالاخره پس از دو سال دوری به جمع آبی پوشان بازگشت. عابدینی جوان و آینده دار در لیگ های یازدهم و دوازدهم برای تراکتورسازی تبریز بازی کرد و در این تیم زیر نظر قلعه نوعی کار کرده بود. این مهاجم از جمله جوانانی است که استعداد خوبی دارند و میتوان به آینده آن ها امیدوار بود.

علیرضا نیکبخت : ستاره چپ پای سابق سرخابی ها که به واسطه انتقال عجیبش از استقلال به پرسپولیس ، یکی از جنجالی ترین و پرحاشیه ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران نیز محسوب میشود ، بار دیگر به استقلال تهران بازگشت تا تعجب همگان را برانگیزد. مشکل اصلی اینجاست که این هافبک جنجالی ، چهره ای کاملا منفور در نزد طرفداران آبی محسوب میشود و کسی نمیداند عکس العمل آن ها در قبال بازگشت علیرضا واحدی نیکبخت چه خواهد بود. به هر شکل خود نیکبخت از انگیزه بالای خود پس از حضور دوباره در قهرمان لیگ دوازدهم گفته است.

    
طبقه بندی: اخبار استقلال، تیم استقلال،

  • معانی
  • فور باکس
  • کارت شارژ همراه اول